توجه

بازدید کننده محترم ، این سایت به همراه دامنه ، با سامانه مدیریت محتوا (CMS) دروپال Drupal با کلیه امکانات ، واگذار می شود . در صورتی که فعالیت های شغلی یا کسب و کار مرتبط دارید برای نقل و انتقالات دامنه و وب سایت به شکل کامل با شماره تماس 09388760510 یا 09126116240 تماس بگیرید و در صورت عدم پاسخگویی در تلگرام یا واتس آپ پیام بگذارید .

اطلاعات کلی : 

نام دامنه : irinvent.ir

توضیح مفهوم دامنه : ir مخفف iran (ایران) – invent = اختراع

نام سایت : مرجع ابداعات و اختراعات ایران

مدل فعالیت : درج ابداعات و اختراعات داخلی ، اطلاع رسانی برای تامین کالا یا خدمات ابداعی ، ثبت نام مخترعین و مبتکرین برای تبلیغات محصول و خدمات نوآورانه ، نشریه الکترونیکی ادواری معرفی ابداعات ، شرکت در نمایشگاه ابداعات و اختراعات سالیانه بنیاد ملی نخبگان و انجمن مخترعین ایران و ... و ارائه گزارش از اختراعات موجود

مدت زمان اعتبار دامنه : 29-01-2020 مصادف با چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸

قدمت دامنه : 8 سال (زمان ثبت اولیه : 2011-01-15 مصادف با شنبه، ۲۵ دی ۱۳۸۹)

مقالات

فناوری نانو تکنولوژی به زبان ساده

فناوری نانو تکنولوژی به زبان ساده

9 سال 4 ماه / 0 comments

فناوري نانو موج چهارم انقلاب صنعتي ، پديده‌اي بسیار عظيم است که در تمامي گرايشات علمي راه يافته واز فناوريهاي نويني است که با سرعت بسیار بسیار زیاد درحال توسعه مي‌باشد.


آشنایی با نحوه ثبت اختراع در ایران

آشنایی با نحوه ثبت اختراع در ایران

9 سال 4 ماه / 0 comments

شاید شمایی که این مقاله را مطالعه می کنید یک مخترع تازه کار و یا فردی عادی باشید و بخواهید با قوانین ثبت اختراع آشنا بشوید پس این مقاله را به خوبی بخوانید


چگونه موتور یک ماشین کار می کند ؟

چگونه موتور یک ماشین کار می کند ؟

9 سال 5 ماه / 0 comments

اگر شما می خواهید بدونید که موتور یک ماشین چه جگونه کار می کند به دقت این انیمیشن که به زیبایی درست شده تماشا کنید


اسماعیل جرجانی

9 سال 5 ماه / 0 comments

زین‌الدین ابوالفضائل اسماعیل بن حسین جرجانی معروف به سید اسماعیل پزشکی ایرانی بود که به عربی و فارسی می‌نوشت. او در ۴۳۴ قمری از جرجان در شرق دریای خزر برخاست و در دربار خوارزم برآمد و در ۱۱۳۵ ـ ۱۱۳۶میلادی مطابق با ۵۳1 قمری، درگذشت.

صفحه‌ها