توجه

بازدید کننده محترم ، این سایت به همراه دامنه ، با سامانه مدیریت محتوا (CMS) دروپال Drupal با کلیه امکانات ، واگذار می شود . در صورتی که فعالیت های شغلی یا کسب و کار مرتبط دارید برای نقل و انتقالات دامنه و وب سایت به شکل کامل با شماره تماس 09388760510 یا 09126116240 تماس بگیرید و در صورت عدم پاسخگویی در تلگرام یا واتس آپ پیام بگذارید .

اطلاعات کلی : 

نام دامنه : irinvent.ir

توضیح مفهوم دامنه : ir مخفف iran (ایران) – invent = اختراع

نام سایت : مرجع ابداعات و اختراعات ایران

مدل فعالیت : درج ابداعات و اختراعات داخلی ، اطلاع رسانی برای تامین کالا یا خدمات ابداعی ، ثبت نام مخترعین و مبتکرین برای تبلیغات محصول و خدمات نوآورانه ، نشریه الکترونیکی ادواری معرفی ابداعات ، شرکت در نمایشگاه ابداعات و اختراعات سالیانه بنیاد ملی نخبگان و انجمن مخترعین ایران و ... و ارائه گزارش از اختراعات موجود

مدت زمان اعتبار دامنه : 29-01-2020 مصادف با چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸

قدمت دامنه : 8 سال (زمان ثبت اولیه : 2011-01-15 مصادف با شنبه، ۲۵ دی ۱۳۸۹)

زوم کردن با چشم با لنزهای طبی گوگل !

پیغام خطا

  • Notice: Undefined index: comment_node_new_technology in addtoany_entity_view() (line 37 of /home/irinvent/domains/irinvent.ir/public_html/sites/all/modules/addtoany/addtoany.module).
  • Notice: Undefined index: new_technology in addtoany_entity_view() (line 37 of /home/irinvent/domains/irinvent.ir/public_html/sites/all/modules/addtoany/addtoany.module).

شرکت گوگل که با عینک هوشمند Glass همه کاربران جهانی را متحیر کرده است، این بار می کوشد با وارد کردن دوربین های دیجیتالی بسیار کوچک در لنزهای طبی گامی نو در فناوری های پوشیدنی بردارد.
شرکت گوگل حق امتیاز فناوری جدیدی را به ثبت رسانده است که به موجب آن دوربین های دیجیتالی بسیار کوچک داخل لنزهای طبی معمولی به کار گرفته می شوند.

این محصول شبیه به لنزهای طبی امروزی ساخته می شود و در عین حال دوربین دیجیتالی پیشرفته و باکیفیتی را در خود جا داده است که می تواند قابلیت های مختلف عینک هوشمند Glass را در اختیار کاربران بگذارد.

این لنز طبی هوشمند به دوربین دیجیتالی و سیستم های پیشرفته خود بینایی را به افراد نابینا بازمی گرداند و به آنها کمک می کند علاوه بر مشاهده فضای پیرامون، اطلاعات قابل ملاحظه ای را برای حرکت و زندگی در اختیار داشته باشند.

اما قابلیت دیگری که برای این لنزهای طبی در نظر گرفته شده است به افراد بینا و بدون اختلالات چشمی کمک می کند.

بر اساس این قابلیت هر انسانی که لنز طبی هوشمند گوگل را به چشم زده باشد می تواند روی شیئ مورد نظر خود زوم کند و به عبارت دیگر، مانند دوربین عکاسی با چشمان خود اشیا مورد نظر را بزرگنمایی کند.

شرکت گوگل هم اکنون در حال کار کردن روی مدل ویژه ای از لنزهای طبی است که شامل حسگرهای پزشکی هوشمند می شود و انواع اختلالات بینایی را در انسان برطرف می کند.لازم به ذکر است که این فناوری های پوشیدنی و قابلت های باور نکردنی در آزمایشگاه تخصصی Google X lab تولید می شوند.

 

Comments (1)

Leave a comment