توجه

بازدید کننده محترم ، این سایت به همراه دامنه ، با سامانه مدیریت محتوا (CMS) دروپال Drupal با کلیه امکانات ، واگذار می شود . در صورتی که فعالیت های شغلی یا کسب و کار مرتبط دارید برای نقل و انتقالات دامنه و وب سایت به شکل کامل با شماره تماس 09388760510 یا 09126116240 تماس بگیرید و در صورت عدم پاسخگویی در تلگرام یا واتس آپ پیام بگذارید .

اطلاعات کلی : 

نام دامنه : irinvent.ir

توضیح مفهوم دامنه : ir مخفف iran (ایران) – invent = اختراع

نام سایت : مرجع ابداعات و اختراعات ایران

مدل فعالیت : درج ابداعات و اختراعات داخلی ، اطلاع رسانی برای تامین کالا یا خدمات ابداعی ، ثبت نام مخترعین و مبتکرین برای تبلیغات محصول و خدمات نوآورانه ، نشریه الکترونیکی ادواری معرفی ابداعات ، شرکت در نمایشگاه ابداعات و اختراعات سالیانه بنیاد ملی نخبگان و انجمن مخترعین ایران و ... و ارائه گزارش از اختراعات موجود

مدت زمان اعتبار دامنه : 29-01-2020 مصادف با چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸

قدمت دامنه : 8 سال (زمان ثبت اولیه : 2011-01-15 مصادف با شنبه، ۲۵ دی ۱۳۸۹)

انقلابی نوین در پرورش ایده ها

پیغام خطا

Notice: Undefined index: article in addtoany_entity_view() (line 37 of /home/irinvent/domains/irinvent.ir/public_html/sites/all/modules/addtoany/addtoany.module).

محققان روشی را طراحی کرده اند که با استفاده از آن میتوان ایده پردازی و خلاقیت افراد را بالا برد. بنابر این گزارش، محققان توانسته اند پوششی رو میزی طراحی کنند که میتواند روی میز کار افراد نصب شده و افراد با نصب آن میتوانند مطالب، برنامه ها و ایده های خود را روی آن نوشته و بعد از استفاده به راحتی پاک کنند.

همچنین این پوشش رو میزی دارای کانالهای هوایی است که در هنگام نصب روی میز میتواند از ایجاد حبابهای هوا زیر پوشش جلوگیری کند.

این پوشش رومیزی با اندازه همه میزها سازگار بوده و قابل جابجایی نیز میباشد.

منبع : ایسنا