توجه

بازدید کننده محترم ، این سایت به همراه دامنه ، با سامانه مدیریت محتوا (CMS) دروپال Drupal با کلیه امکانات ، واگذار می شود . در صورتی که فعالیت های شغلی یا کسب و کار مرتبط دارید برای نقل و انتقالات دامنه و وب سایت به شکل کامل با شماره تماس 09388760510 یا 09126116240 تماس بگیرید و در صورت عدم پاسخگویی در تلگرام یا واتس آپ پیام بگذارید .

اطلاعات کلی : 

نام دامنه : irinvent.ir

توضیح مفهوم دامنه : ir مخفف iran (ایران) – invent = اختراع

نام سایت : مرجع ابداعات و اختراعات ایران

مدل فعالیت : درج ابداعات و اختراعات داخلی ، اطلاع رسانی برای تامین کالا یا خدمات ابداعی ، ثبت نام مخترعین و مبتکرین برای تبلیغات محصول و خدمات نوآورانه ، نشریه الکترونیکی ادواری معرفی ابداعات ، شرکت در نمایشگاه ابداعات و اختراعات سالیانه بنیاد ملی نخبگان و انجمن مخترعین ایران و ... و ارائه گزارش از اختراعات موجود

مدت زمان اعتبار دامنه : 29-01-2020 مصادف با چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸

قدمت دامنه : 8 سال (زمان ثبت اولیه : 2011-01-15 مصادف با شنبه، ۲۵ دی ۱۳۸۹)

دو انتصاب جدید در بنیاد ملی نخبگان

پیغام خطا

  • Notice: Trying to access array offset on value of type bool in simplenews_newsletter_defaults() (line 456 of /home/irinvent/domains/irinvent.ir/public_html/sites/all/modules/simplenews/simplenews.module).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null in simplenews_newsletter_defaults() (line 456 of /home/irinvent/domains/irinvent.ir/public_html/sites/all/modules/simplenews/simplenews.module).

رئیس بنیاد ملی نخبگان در حکم های جداگانه علی مرتضی بی رنگ را به سمت مشاور امور بین الملل و سید حمید جمال الدینی را به عنوان مشاور توانمندسازی و نوآوری در امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان در حکم های جداگانه علی مرتضی بی رنگ را به سمت مشاور امور بین الملل بنیاد ملی نخبگان و سید حمید جمال الدینی را به عنوان مشاور توانمندسازی و نوآوری در امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان منصوب کرد.

بنابراین گزارش در حکم علی مرتضی بانک آمده است: نظر به اهمیت برقراری ارتباط منسجم و موثر با نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر ایرانی خارج از کشور و ضرورت شناسایی، جذب و بکارگیری و همچنین ارتقاء همکاری های علمی در عرصه بین الملل و بهره گیری از ظرفیت های نخبگان در توسعه همکاری های علمی و فناوری، جنابعالی را به سمت سمت مشاور امور بین الملل بنیاد ملی نخبگان منصوب می نمایم. امید است با توکل به خداوند متعال و بهره مندی از نظرات ارزشمند سرمایه های ملی خارج از کشور در ایفاء این مسئولیت خطیر موفق باشید. توفیق جنابعالی را از درگاه احدیت مسئلت دارم.

همچنین در حکم جمال الدینی مشاور توانمندسازی و نوآوری در امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان آمده است: نظر به شایستگی، توانمندی و مسئولیت پذیری جنابعالی و با توجه به ضرورت بهره مندی از نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات نخبگان و استعدادهای برتر و در راستای بهبود برنامه ها و اقدامات بنیاد،به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مشاور توانمندسازی و نوآوری در امور نخبگان منصوب می نمایم.امید است با توکل به خداوند متعال و با سرلوحه قرار دادن اهداف دولت تدبیر و امید و استفاده از تمامی ظریفیت های بنیاد ملی نخبگان در زمینه توانمندسازی نخبگان این بنیاد را یاری فرمایید. توفیق جنابعالی را از درگاه احدیت مسئلت دارم.

منبع :تابناک