توجه

بازدید کننده محترم ، این سایت به همراه دامنه ، با سامانه مدیریت محتوا (CMS) دروپال Drupal با کلیه امکانات ، واگذار می شود . در صورتی که فعالیت های شغلی یا کسب و کار مرتبط دارید برای نقل و انتقالات دامنه و وب سایت به شکل کامل با شماره تماس 09388760510 یا 09126116240 تماس بگیرید و در صورت عدم پاسخگویی در تلگرام یا واتس آپ پیام بگذارید .

اطلاعات کلی : 

نام دامنه : irinvent.ir

توضیح مفهوم دامنه : ir مخفف iran (ایران) – invent = اختراع

نام سایت : مرجع ابداعات و اختراعات ایران

مدل فعالیت : درج ابداعات و اختراعات داخلی ، اطلاع رسانی برای تامین کالا یا خدمات ابداعی ، ثبت نام مخترعین و مبتکرین برای تبلیغات محصول و خدمات نوآورانه ، نشریه الکترونیکی ادواری معرفی ابداعات ، شرکت در نمایشگاه ابداعات و اختراعات سالیانه بنیاد ملی نخبگان و انجمن مخترعین ایران و ... و ارائه گزارش از اختراعات موجود

مدت زمان اعتبار دامنه : 29-01-2020 مصادف با چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸

قدمت دامنه : 8 سال (زمان ثبت اولیه : 2011-01-15 مصادف با شنبه، ۲۵ دی ۱۳۸۹)

تاثیرات پرینتر های سه بعدی در پزشکی

به نام خدا

پرینتر های سه بعدی تاثیرات ونقش چشمگیری در چندین سال اخیر در عرصه  پزشکی داشته است. و همچنین این تاثیرات در علم پزشکی باعث شده بیماری های خاص مانند شکستگی جمجمه - فک - و کاشت استخوان - ستون فقرات  را با پرینتر های سه بعدی قابل حل باشد. دانشمندان به تازگی با استفاده از پرینتر ها سه بعدی توانسته اند راه حلی برای بیماری بی ثباتی ستون فقرات پیدا کنند .

این تحقیقات که توسط medicrea انجام شده است  با کاشت  قسمت های آسیب دیده و کاشت آن ها در بدن انسان باعث تقویت بخش های آسیب دیده ستون فقرات شده است. این موسسه پزشکی امید بسیاری برای موقفیت های بیشتر را دارد..