توجه

بازدید کننده محترم ، این سایت به همراه دامنه ، با سامانه مدیریت محتوا (CMS) دروپال Drupal با کلیه امکانات ، واگذار می شود . در صورتی که فعالیت های شغلی یا کسب و کار مرتبط دارید برای نقل و انتقالات دامنه و وب سایت به شکل کامل با شماره تماس 09388760510 یا 09126116240 تماس بگیرید و در صورت عدم پاسخگویی در تلگرام یا واتس آپ پیام بگذارید .

اطلاعات کلی : 

نام دامنه : irinvent.ir

توضیح مفهوم دامنه : ir مخفف iran (ایران) – invent = اختراع

نام سایت : مرجع ابداعات و اختراعات ایران

مدل فعالیت : درج ابداعات و اختراعات داخلی ، اطلاع رسانی برای تامین کالا یا خدمات ابداعی ، ثبت نام مخترعین و مبتکرین برای تبلیغات محصول و خدمات نوآورانه ، نشریه الکترونیکی ادواری معرفی ابداعات ، شرکت در نمایشگاه ابداعات و اختراعات سالیانه بنیاد ملی نخبگان و انجمن مخترعین ایران و ... و ارائه گزارش از اختراعات موجود

مدت زمان اعتبار دامنه : 29-01-2020 مصادف با چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸

قدمت دامنه : 8 سال (زمان ثبت اولیه : 2011-01-15 مصادف با شنبه، ۲۵ دی ۱۳۸۹)

مهندس مسعود شفقي

پیغام خطا

  • Notice: Trying to access array offset on value of type bool in simplenews_newsletter_defaults() (line 456 of /home/irinvent/domains/irinvent.ir/public_html/sites/all/modules/simplenews/simplenews.module).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null in simplenews_newsletter_defaults() (line 456 of /home/irinvent/domains/irinvent.ir/public_html/sites/all/modules/simplenews/simplenews.module).

كميته انتخاب بهترين مخترعين سال از ليست نوآوراني كه از آغاز تا پايان سال ميلادي، موفق به كسب بيشترين و بهترين جوايز معتبر بين المللي در عرصه اختراعات شده باشند را در ماه دسامبر هر سال انتخاب و معرفي مي نمايند. با افتخار فراوان آقاي مهندس مسعود شفقي نخبه عزيز كشورمان موفق به كسب اين جايزه به همراه ديپلم ،كاپ ،مدال لياقت و جايزه بزرگ نقدي گرديده است.

جا دارد ضمن تبريك به ايشان و خانواده محترمشان و خانواده بزرگ مخترعين كشور از تلاش هاي بي دريغ و شبانه روزي ايشان ، تقدير و تشكر نموده و همچنين نهايت تقدير و تشكر خود را به همه خانواده بزرگ مخترعين كشور به دليل نمايش توانمندي علمي جوانان ايراني در عرصه هاي ملي و بين المللي كه تحسين همه جهانيان را برانگيخته اند ، ابراز نماييم.

                                   

روابط عمومي و امور بين الملل فدراسيون مخترعان در جمهوري اسلامي ايران